Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Evden Eve Nakliyat
Turhal Nakliyat Canlı Destek Hattı
Ücretsiz Expertiz
Bilgilendirme
Etiket ; Evden eve nakliyat müşteri yorumları
Turhal Nakliyat
Mehmet Keskin
TURHAL NAKLİYAT ekibine ve ekip şefleri Ramazan Beye Çok teşekkürlerimi iletiyorum .Gerçekten işinizi layıkıyla yapıyorsunuz Teşekkürler..

Emrullah Sağlam
Ben Daha Önce üç kez evden eve nakliyat yaptırdım. Ama Her defasında hüzünle sonuçlandı.Son olarak başakşehirden beylikdüzüne taşınmak için Turhal Nakliyatı Aradım. siteleri kurumsal bir nakliyat firması olduklarını gösteriyordu ama genede tedirgindim.
Ve uzatmayayım Telefonda Nurettin beyle konuşup anlaştık. ve ekipleri cumartesi sabah 08:00 da geldiler tam anlaştığımız gibi, sağolsunlar işlerini güzel bir şekilde yapıp gittiler.
Evden eve taşınacak Arkadaşlara TURHAL NAKLİYAT ı tavsiye ediyorum Evden eve nakliyat firmasında aradığım her şey mevcut Teşekkürler.
Dr.Hakan Bey
Merhabalar Ben Daha önce bir çok kez ev taşıttım ama Turhal Nakliyat ta olan özeni ve disiplini diğer firmalarda görmedim.
Gelen arkadaşların hepsi işinin uzmanı ve profosyonellerdi. Sorunsuz ve özenle evimi taşıdılar çok teşekkürlerimi iletiyorum tüm ekiplerine.

Turhal Nakliyatı herkese tavsiye ederim.

Erdal Yıldız
Ben emeklı assubayım tayınler nedenıyle cok ev tasıttım ama her defasında zarar gordu esyalarım.

İki sene once turhal naklıyatla tanıstım ve artık benım ve tum tanıdıklarımın dostu oldu turhal naklıyat ev tasıtacak herkese onları tavsıye edıyorum gelen arkadas ların hepsı sevyelı ve ısını cok ıyı yapan kısıler.

Nurettın bey ve ekıplerıne ıslerınde basarılarının devamını dılerım herkese turhal naklıyatı tavsıye ederım.

Gökmen PUT
Selamlar turhal nakliyat'a çok teşekkür ediyorum elinize sağlık tüm tanıdıklara önericem sizleri başarılarınızın ve kaliteli hizmetinizin devamını dilerim saygılarımla.

sıralama


banka bilgi