Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Evden Eve Nakliyat
Turhal Nakliyat Canlı Destek Hattı
Ücretsiz Expertiz
Bilgilendirme
Turhal Nakliyat Yeni Ofis Hazırlığında - Turhal Nakliyatda Kampanya - Bakırköy Evden Eve Nakliyat la hizmetinizdeyiz...
Avrupa Yakası                                         Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Turhal Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları
EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Evden eve nakliyat fiyatlarını evin kat durumu, eşya miktarı ve yol mesafesine göre fiyat değerlendirmesi yapıyoruz. Bunun haricinde varolan bir sabit fiyatımız bulunmamaktadır. Fiyatlandırma konusunda en önemli etken eşya miktarıdır. Eşyalarınızın çokluk durumuna göre fiyatlar artmaktadır..

2 Çeşit Fiyatlandırmamız Mevcuttur.

1- Anahtar Teslim Nakliyat : Bu hizmetimiz, Evden Eve Nakliyatın tam anlamıyla yapılmasıdır. Siz sadece sahsi ve değerli eşyalarınızı alıyorsunuz diğer bütün kolileme, montaj, demontaj, ambalaj,paketlemeyi ve taşınacağınız evde de kurulumunuzu firmamız yapmaktadır. Hizmetimizin bedelinde normal Nakliyatın üst düzeyinde bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu hizmetimizden yaralandığınızda ekibimiz o gün içerisinde tamamen sizin işinizle meşgul olacaktır.

2- Evden Eve Nakliyat : Evden Eve Nakliyat Hizmetimizde siz mutfak( bardak, tabak, kap, kacak vs.) ve yatak odası eşyalarınızı koliliyorsunuz. Firmamız evde bulunan bütün eşyalarınızı patpat naylon ve evden eve nakliyat battaniyeleriyle sararak Nakliyat hizmetini gerçekleştirir. Evde bulunan bütün mobilya türü eşyalarınızın montaj ve demontajını marangozumuz yapmaktadır. Bu hizmeti 4 personel ve 1 marangozla gerçekleştirmekteyiz.

Fiyat almak için Sitemiz Üzerinde Bulunan Canlı Destek'ten müşteri yetkililerimizle görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz

Incoming search terms

GOOGLE DE ARAMA TERİMLERİ

evden eve nakliyatta fiyalandırma, evden eve nakliyat fiyatları, evden eve fiyatları, evden eve nakliye fiyatları, kaliteli nakliyat ve fiyatları, ucuz nakliyat, nakliyat, evden eve nakliyat firmaları fiyatları, evden eve taşımacılık fiyatları, evden nakliyat eve ücretleri, evden eve nakliyat ücretleri, nakliyecilik, evdeneve, evimi taşıtacağım,

Telefon Numaralarımız : 0212 536 51 60 * 0549 622 00 60 * 0216 583 10 86 * 0212 650 71 59

Hizmet Haritası                                         İstanbul Evden Eve Nakliyat Bölgelerimiz
Ödeme
banka bilgi
ssosyal medya